Kancelárska technika

canon-printer
kopirovaci-stroj-canon
prenájom kopírovacích strojov
WF4EU

Profesionálne zariadenia do kancelárie, s komplexnou podporou

Mám kúpiť menšie alebo väčšie technické zariadenie? Ten, kto už niekedy zariaďoval kanceláriu, si už určite položil túto otázku. Odpoveď podľa C-Service: práve takú, akú Vaša kancelária potrebuje. Dokonca nemusíte nič kupovať. Stačí, ak si vyberiete službu dlhodobého prenájmu kancelárskeho zariadenia od C-Service!

Riešenia šité na mieru

Tlačiarne a kopírky sú nepostrádateľnými zariadeniami moderných kancelárií.
Pre C-Service je dôležitá spokojnosť klientov, preto prácu začíname monitorovaním kancelárskych činností. V závislosti od volumenu činnosti Vašej firmy odporúčame stroj s vhodným výkonom, za ktorý nezaplatíte kúpnu cenu – stačí, ak to prenajímate od C-Service. Ak si vyberiete túto možnosť, môžete si byť istý, že v kancelárii budete mať taký prístroj, ktorý bude v súlade s Vašimi potrebami.

Nebudete mať starosti s výmenou papiera, ani čiernobielych a farebných atramentových náplní. Naši spolupracovníci s týždennou periodicitou – alebo v prípade potreby aj častejšie – vycestujú do Vašej firmy, doplnia zásoby papiera a v prípade potreby vymenia alebo naplnia toner.

Priebežné monitorovanie techniky

Tlačiarne, kopírky a zariadenia kancelárskej techniky sa oplatí prenajímať od C-Service aj preto, lebo za nájomné poskytneme priebežný rýchly servis. V prípade výskytu poruchy náš technický team opraví poruchu na mieste. Ak oprava na mieste nie je možná, okamžite poskytneme náhradné zariadenie, aby ste nemuseli prerušiť Vašu pracovnú činnosť. C-Service je ideálnym partnerom pre zabezpečenie efektivity činností Vášho podnikania.

WiFi4EU

Aj C-Service je registrovaným dodávateľom inicaitívy Európskej komisie, ktorá má za cieľom podporiť vybudovanie bezplatných, verejných wi-fi pripojení. Bližšie informácie nájdete NA TEJTO STRÁNKE.