Registračné pokladne

fiskal-pro-pokladna
euro-50te-mini
skenner
dotykova_pokladna_elcom

Nepostrádateľný prostriedok Vášho podnikania

Od januára 2015 Finančná správa (FS SR) ďalej rozšírila okruh podnikaní, ktoré musia používať elektronickú registračnú pokladňu. Bez zveličovania môžeme skonštatovať, že bez pokladne môžu byť vykonané už len niektoré podnikateľské činnosti. Prevažná väčšina firiem a podnikaní potrebuje registračnú pokladňu certifikovanú Finančnou správou.

U nás nájdete to, čo hľadáte

C-Service je Vašim partnerom vo výbere vhodnej pokladne šitej na mieru Vášho podnikania, ako aj v jej prevádzke a údržbe. Naša bohatá ponuka obsahuje prenosné pokladne s napájané zo zdroja aj z batérie.Ak Vaša firma realizuje úzko profilovanú činnosť, ponúkame širokú ponuku cenovo dostupných základných modelov. Medzi produktami ponúkanými spoločnosťou C-Service uvádzame aj veľkokapacitné pokladne vyhovujúce potrebám obchodných domov a nákupných stredísk.

Vyberte si u nás príslušenstvo

U nás nájdete aj príslušentsvo pre Vaše pokladne podľa Vašich potrieb: platobné terminály, digitálne váhy, peňažné zásuvky, skenery čiarových kódov, overovače bankoviek, etiketovacie kliešte.

Komplexná starostlivosť

Ak intenzívne používanie veľmi preťaží Vašu pokladňu, C-Service zabezpečí záručný odborný servis, ako aj opravu po záruke. U nás je samozrejmosťou, že pokladňu dodáme na miesto a zabezpečíme jej prípravu na priame používanie.

FiskalPRO – Pokladnice novej generácie

Tri zariadenia v jednom: registračná pokladnica, platobný terminál, fiskálna tlačiareň.