Prečo práve od nás?

ÚDRŽBA TÝŽDENNE

Zariadenia kancelárskej techniky môžu byť aj vypožičané na krátku alebo dlhšiu dobu, hoci aj zadarmo, čo pre Vašu firmu znamená úsporu významných nákladov.
Na takto vypožičané zariadenia poskytneme týždennú údržbu: realizujeme potrebné výmeny, menšie opravy a kalibrácie.

25 ROKOV NA TRHU

Naši pracovníci sa už viac ako 25 rokov zaoberajú predajom, prenájmom, prevádzkou a opravou výpočtovej a kancelárskej techniky. V našej odbornej predajni nájdete všetky tie zariadenia, pomocou ktorých Vaša firma alebo podnikanie sa stane úspešnejším. V širokej ponuke C-Service nájdu okrem firiem aj jednotliví individuálni klienti tie zariadenia, ktoré môžu zabezpečiť pohodlnejšiu prácu doma alebo domácu zábavu.

ROZVOZ ZADARMO

Rozvoz objednávok zaevidovaných v našej spoločnosti realizujeme zadarmo,
hoci aj v termíne jedného pracovného dňa. Okrem toho poskytneme aj prípravu zariadení kancelárskej techniky na ich používanie. Nemusíte zosúladiť Váš deň s termínmi prepravnej spoločnosti – tovar dodáme v deň a hodinu, ktorú sme vopred zosúladili.

ZÁRUČNÉ OPRAVY

V našom odbornom servise naši vysoko kvalifikovaní spolupracovníci Vám ochotne pomôžu v prípade poruchy Vášho počítača alebo kancelárskeho zariadenia. Ak je to potrebné, naši servisní technici sa dostavia aj na miesto poruchy. U nás môžete objednať pravidelnú údržbu celého Vášho parku zariadení.