Servis

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Conceptual image of miniature workmen repairing a laptop keyboard
Miniature people Network Engineers At mainborad computer

Ak oprava, tak C-Service!

Zo značkovej predajne C-Service môžete vybaviť zariadeniami svoju kanceláriu
v celom rozsahu. Sme distribútormi všetkých moderných zariadení kancelárskej techniky, ktoré môžete potrebovať pre nerušenú prácu. Očakávame Vás s bohatou ponukou stolových PC, notebookov, netbookov, tabletov, telefónov, faxov, tlačiarní, multifunkčných zariadení, monitorov, pokladní a systémov pre monitorovanie prostredia. Okrem iných sme distribútormi výrobkov značiek Canon, Brother, HP, Samsung, Dell, Lenovo, Elcom.

Zabráňte výmene zariadenia!

Pravidelná údržba predĺži životnosť Vašich zariadení. U C-Service si môžete objednať pravidelné technické monitorovanie Vašich kancelárskych zariadení, náklady ktorého v pomere k výmene profesionálneho zariadenia sú zanedbateľné. Pravidelnou údržbou môžete predchádzať aj chybám, ktoré nastanú následkom opotrebovania a únavy materiálu, z ktorých často vznikajú neopraviteľné chyby, odstrániteľné len výmenou súčiastok s vysokými nákladmi.

Rýchloservis v súlade s Vašimi požiadavkami

C-Service bude k dispozícii aj vtedy, ak už nastal problém. Naši odborníci aj po uplynutí záručnej doby urobia všetko pre to, aby opravili Vašu nefungujúcu tlačiareň, kopírku, PC, monitor. Pracujeme s krátkymi termínmi, presne a spoľahlivo! Už ste uložili do Vášho telefónu číslo našej núdzovej linky? +421 35 7731 731 Sme k dispozícii – počas pracovnej doby hocikedy, mimo nej za symbolický poplatok!