Tonery

atramenty-tonery
odpad

Spoločne pre ochranu životného prostredia

V spoločnosti C-Service považujeme ochranu nášho životného prostredia za dôležitú, preto našou novou službou by sme chceli pomáhať tým našim klientom, ktorý ho chcú chrániť. Veríme, že aj malými krokmi môžeme pomôcť pri dosiahnutí čo najlepších životných podmienok generácií nasledujúcich za nami.

Aby sa nedostalo do odpadu

Väčšina už nepoužiteľných atramentových kaziet a tonerov končí medzi odpadmi, hoci ich významný podiel by mohol byť obnovený a doplnený alebo recyklovaný za iné výrobky. C-Service je angažovaná pre minimalizáciu odpadu, preto poskytneme aj odber použitých tonerov.
Vyberajte si z našej ponuky tonerov s priaznivými cenami pre Vaše existujúce zariadenia kancelárskej techniky a my sa postaráme o obnovenie Vašich tonerov alebo o ich ekologickú likvidáciu.
V rámci vypracovaného projektu odpadového hospodárstva našej firmy zabezpečíme dopravu tonerov na vyhodenie do závodov realizujúcich ich recykláciu. Ponúkame aj obnovené a opätovne doplnené tonery, ktoré sú rovnako spoľahlivé, ako úplne nové produkty. Dôkazom toho je aj záruka, ktorá sa na ne poskytuje.

Buďte našim partnerom pri ochrane našej budúcnosti!